רפלקסולוגיה בצפון | דיקור | עיסוי | עירית יונה, לא על רגל אחת | מכתבי תודה

מכתבי תודה

לעירית היקרה,

ברצוני להודות על סדנה נפלאה שאת מקיימת ברפלקסולוגיה בהשתתפות הורים-ילדים. התחלתי עם הבכורה שלי, שהיה כה מוצלח, שבסדנה אחריה שפתחת, מיהרתי להירשם עם ביתי השניה.

אני יכולה להגיד לך שהסדנאות היו מעצימות, חוויה אמיתית הן בלימוד התורה, והן בחוויה המשותפת בין הורים לילדים. יתרה מזו, אני מודה כרגע שהייתי (עד שהגעתי אליך) סקפטית בכל ההתייחסות שלי לתורת הרפלקסולוגיה, וללא ספק הצלחת, בנועם ומיקצועיות, לפתוח לי ולבנותיי צוהר לחוויה אמיתית.

אין ספק שאף הרווחתי שתי מטפלות מקצועיות (היום אחת בת עשר והשניה בת שמונה...), שנהנות לפנק אותי עם קרמים על הרגליים, לא שכחו את ה"תרגילים" שלימדת, כך שכולן יוצאות נשכרות!!!

אני ממליצה בחום על הסדנה, מכל הבחינות, ומנצלת שוב את ההזדמנות להודות לך על חוויה כפולה, שממשיכה עד היום....

בתודה ובברכה, יעל רובין.

 
   

לעירית

בשמחה רבה השתתפנו בסדנת רפלקסולוגיה להורה וילד אצל עירית יונה המקסימה. באנו ארבעתנו: אימא מתלהבת, אבא ספקן, ילד פעלתן בגיל בי"ס יסודי ונערה מתבגרת בחטה"ב.
בתום 5 מפגשים מרתקים ומקרבים (גם פיסית גם נפשית) - יצאנו: אימא מתלהבת עוד יותר, אבא שגילה דברים חדשים, ילד רגוע קצת יותר ונערה שנהנתה לחוות חוויה משפחתית - למרות "גיל המרד".
בסבלנות רבה עירית הסבירה על סודות הרפלקסולוגיה, נתנה טיפים מעולים לקרבה ומגע במשפחה (ביניהם גם - איך להרגיע ילד לפני השינה), והכי חשוב - היא הנחתה את החלק המעשי (מעסי) בחוש הומור וברגישות.
בקבוצות קטנות, באווירה אינטימית וקסומה, נהנינו לגלות את ילדינו, כמו את הארץ - הפעם דרך הרגליים.
תודה רבה לך, עירית, על החוויה! ממליצים בחום לכל משפחה לחוות אותה.
בידידות, משפחת גרינשפון - פאניה, שי, ריבי וכפיר.

 
   

לעירית היקרה,

אני רוצה להודות לך על החוויה המיוחדת, שעברתי עם בני בסדנה שלך. פתחת לנו צוהר לעולם הרפלקסולוגיה-רכשנו ידע וזכינו ברגעי קרבה דרך מגע ואמצעים יצירתיים שהבאת. הצלחת להביא את הילדים ללמידה והתנסות באמצעות תהליך הדרגתי, מתוך ענין וסקרנות, הכל בדרכך הנעימה והחמה.
בנוסף, ההדדיות והטיפול של הילד בי הביאו גוון נוסף לקשר ביננו.
נשמח לשתתף בסדנת המשך,
תודה מנוגה